Öncü Asansör
Döviz
Anasayfa » Hizmetlerimiz » Komponentler

Çift emniyetli hız regülatörü ileri teknoloji tezgahlarımızda üretilmiştir. Balans bölgesi plastik malzeme kullanılarak balans ayarını daha olumlu ve oringin aşınmasını minimuma indirmiştir.Frenleme sistemi metal malzemeden imal edilmiştir. Kasnak üzerine halat muhafazası kullanılarak çalışma esnasında halatın kanaldan çıkması engellenmiştir. Hız regülatörü üzerinde bulunan elektrik switch kilitlemeli olup, elektriği kapanmasını sağlamıştır.

Hidrolik Asansör Sistemi piston – silindir grubu, güç ünitesi, karkas ile raylar, halatlar, tamponlar v.b. ekipmanlardan oluşmaktadir.

Asansörlerinizin yedek parçaları için komponentler denilmektedir. Asansörlerinize ait tüm komponentler firmamız da mevcut olup geniş ürün stoğumuz ile sizlere kesin çözümler sunmaktayız. Hızlı ve dinamik yapımız ile sizlere kaliteli hizmetler sunan firmamız asansör yedek parça ihtiyaçlarınız içinde her zaman yanınızda…

ASANSÖR SINIF ve STANDARTLAR

Sınıf I Asansörleri
İnsan taşımak amacıyla tasarımlanmış asansörlerdir.

Sınıf II Asansörleri
Esas olarak insan taşımak için tasarımlanan ancak gerektiğinde yük de taşınabilen asansörlerdir.

Sınıf III Asansörleri
Sağlık tesislerinde kullanılmak üzere sedye vb. taşımak için tasarımlanmış asansörlerdir.

Sınıf IV Asansörleri
Esas olarak yüklerin şahıslar refakatinde taşınması için tasarımlanmış asansörlerdir.

Sınıf V Asansörleri
Yalnızca küçük yüklerin taşınması için yapılmış, insanın giremeyeceği boyutları olan servis için kullanılan asansörlerdir.

Sınıf VI Asansörleri
Yüksek katlı ve trafikli binalar için tasarımlanmış, hızı 2,5 m/sn ve üstü hızlarda hareket eden asansörlerdir.