Öncü Asansör
Döviz
Anasayfa » Kurumsal Bilgiler

Öncü Asansör San. Tic. Ltd. Şti. 1982 yılında kurulan firmamız bu güne kadar hep ilklere ve sayısız başarılara imza atmıştır. Firmamızda bir adet sirket müdürü ,bir ad elektirik mühendisi,bir ad makine mühendisi ve 16 Adet Teknisyen görev yapmaktadır. Bu güne kadar yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir.

Yine 20 Haziran 1994 Tarih ve 22499 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan S.T.B. İmalat Belgesi, S.T.B. Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi, S.T.B. Garanti Belgesini alan ilk ve tek firma olma özelliğini devam ettirmektedir. 16/09/2005 tarinde ISO 9001/2000 belgesi 16/09/2005 tarinde 35/16ÖA CE belgesi alınmiştir.

Yoğun nufus artışına parelel olarak inşaat artışı ile asansör vaz geçilemez bir unsur haline gelmiştir.1982 yılı Kuruluşumuzdan itibaren tüm hizmet faaliyetlerimizde toplam kalite anlayışını hedefleyip bunu gerçekleştirmeyi kendimize amaç edindik.

Bu amaçla devamlı atılımlar yapan ÖNCÜ ASANSÖR  San. tic. hızla gelişmekte olan asansör teknolojilerini takip ve transfer ederek, kendi bünyesinde uygulamak için asansör malzeme üreticisi firmalar ile antlaşmalar yapmış böylece, kademesiz hızlı, tam otomatik asansörlerin montajını kendi yetiştirdiği teknik eleman ve kadroyla garantili bir şekilde hizmet vermeyi devam etmektedir.

Kalite Politikamız: Yürütmekte olduğumuz asansörlerin bakım arızası ve montajı hizmetlerinde, sektörümüzün lideri olmak. Kalite yönetim sistemimizin sürekli iyileşmesini sağlayarak, eğitimli personel ve kaliteli ürün anlayışıyla tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak.

ASANSÖRLERİN ÖLÇÜ VE BOYUT TABLOSU Şahıs asansörleri, binaların projelendirilmesi aşamasında yapılan trafik hesaplarına ve avan projelerine uygun olarak imal edilip, yerlerine monte edilir. 6 kişiden 21 kişiye kadar, binanın eski olması ve binada engelli bir bireyin yaşaması durumunda 4 kişilik kapasiteye sahip yapılabilen şahıs asansörlerinin hızları, binanın yüksekliğine göre değişken bir şekilde   1 m/sn den  2.5 m/sn ye kadar çıkar.

Projelendirme safhasından imalat ve montaj aşamasının sonuna kadar tüm kademeler, uzman ekiplerimiz tarafından kontrol edilerek, son kullanıcıya en uygun hale getirilir.